TEMİZ ENERJİ ÜRETİYORUZ

HAKKIMIZDA

Ege Tarımsal Enerji, yenilenebilir enerji alanında 2002 yılında İzmir merkezli olarak faaliyete başlamıştır. Enerji talebi ve tüketiminin her geçen gün arttığı günümüzde Ege Tarımsal Enerji, yerli kaynaklar kullanılarak çevre dostu çözümler ile enerji talebinin karşılanmasına katkı sunmaktadır. Toplumsal ve çevresel katma değer sağlayan yatırımlarına 10 yılı aşkın süredir devam eden Ege Tarımsal Enerji, sahip olduğu nitelikli insan kaynağı ve yenilikçi yaklaşımlarıyla enerjide sürdürülebilirliği destekleyen yeni projeleri bugün olduğu gibi gelecekte de hayata geçirmeyi hedeflemektedir.

DEĞERLER

İnsan Odaklılık: Ulaşılan başarının insan odaklı yaklaşımdan geldiğini bilerek, merkeze her zaman insan faktörünü koyarız.

Çevreye saygı: Doğayla mücadele etmeden, doğa ile uyum içinde hareket etmek gerektiğini biliriz. Doğanin bize sunduğu kaynaklara saygı duyarak, sürdürülebilir bir çevre anlayışı doğrultusunda yol alırız.

Etik Anlayış: Her adımda etik davranmayı zorunluluk olarak görürüz. Doğruluk, saygı, güven, dürüstlük, sorumluluk öncellikli ilkelerimizdir.

Kararlılık: Yeniliklere açık olmakla birlikte, sahip olduğumuz değerlerde ve nihai amacımızda kararlılık gösteririz.